בעלי חברות שיווק – יש דרך מצוינת להביע הערכה לעובדים שלכם: מהן מתנות ממותגות והיכן תוכלו לרכוש אותן?

כמעסיקים, חשוב להראות לעובדים שלכם שאתם מעריכים את העבודה הקשה והמסירות שלהם. אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא על ידי הענקת מתנות ממותגות באירועים מיוחדים כמו ימי הולדת, ימי נישואין או חגים. אז אילו מתנות כדאי לכם להעניק לעובדים? מתחילים.

העובדים הם הנכס שלכם

בחברת שיווק, העובדים שלכם הם הנכס הגדול ביותר שלכם, וזה חיוני לשמור על מוטיבציה ומעורבות כדי להבטיח את הצלחת העסק שלכם. כשזה מגיע לבחירת מתנות לעובדים שלכם, חשוב לבחור מתנות פרקטיות ורלוונטיות לתחומי העניין וההעדפות של העובדים וכאן נכנסים לתמונה 12buy.

הכירו את 12buy

חברת 12BUY נוסדה מתוך אהבה לחשיבה יצירתית, חדשנות, אנשים וסביבה. היא מאמינה ששילוב כל המרכיבים הללו בעבודתה חיוני להצלחה שלה. המשימה שלה היא לספק פתרונות מקצה לקצה לתעשיות ההייטק והסטארטאפים, להציע מתנות ממותגות לעובדים, לכנסים או ללקוחות.

ב-12buy, מבינים את כוחו של swag ככלי שיווקי. זו הזדמנות להציג את תרבות החברה, השאיפות וערכי הליבה שלה. המשוואה היומיומית שלה היא פשוטה, חשיבה יצירתית ואישית בשילוב עם ערך אמיתי יוצרת את הסוואג המושלם. החברה שואפת ליצור מתנות שהעובדים שלכם יעריכו, ישתמשו וירגישו מוערכים.

נייר מכתבים אישי

בחברת שיווק, העובדים שלכם צפויים להשקיע זמן רב בכתיבה, רישום הערות וסיעור מוחות. נייר מכתבים אישי הוא מתנה מעשית ומתחשבת שיכולה להפוך את ימי העבודה שלהם למהנים יותר. שקלו לתת מחברות, עטים או פנקסים מותאמים אישית עם שמות העובדים או ראשי התיבות של העובדים שלכם.

אביזרים לשולחן כתיבה

רוב עבודות השיווק דורשות שעות ארוכות של ישיבה מול מסך המחשב. כדי להפוך את חללי העבודה שלהם לנוחים ויעילים יותר, שקלו לתת להם אביזרים ארגונומיים כגון ממיר שולחני עומד או מעמד צג מתכוונן. מתנות שימושיות אחרות יכולות לכלול משטחי טעינה אלחוטיים, מארגני כבלים או אוזניות מבטלות רעשים.

כרטיסי מתנה

אם אינכם בטוחים מה לתת לעובדים שלכם, כרטיסי מתנה יכולים להיות אופציה מצוינת. שקלו לתת כרטיסים לחנויות פופולריות, מסעדות או קמעונאים מקוונים. זה מאפשר לעובדים שלכם לבחור משהו שהם באמת ייהנו ויעריכו.

 

 

אביזרים ממותגים

סחורה ממותגת כגון חולצות, תיקים או בקבוקי מים יכולים להיות דרך מהנה ופרקטית להראות גאווה בחברה ולבנות רוח צוות. לא רק שהפריטים הללו מהווים מתנות נהדרות, אלא שהם גם יכולים לשמש ככלי קידום מכירות כאשר העובדים עונדים אותם מחוץ לעבודה.

הזדמנויות לפיתוח מקצועי

השקעה בצמיחה ובהתפתחות המקצועית של העובדים שלכם יכולה להיות דרך משמעותית להראות את ההערכה שלכם. שקלו לספק גישה לקורסים מקוונים, סדנאות או כנסים הקשורים לשיווק, מנהיגות או התפתחות אישית. הזדמנויות אלו יכולות לעזור לעובדים שלכם להרחיב את מערכי הכישורים שלהם ולקדם את הקריירה שלהם בחברה.

מתנות בריאות וטיפול עצמי

שיווק יכול להיות ענף עם לחץ גדול, וחשוב לתת עדיפות לבריאות הנפשית והפיזית של העובדים שלכם. שקלו לתת מתנות כגון שובר מתנה לעיסוי, שיעורי יוגה או קופסאות חטיפים בריאות. מתנות אלו יכולות לעזור לעובדים שלכם להירגע, להיטען מחדש ולהישאר בריאים ופרודוקטיביים.

לסיכום,

הענקת מתנות לעובדים בחברת שיווק היא דרך מצוינת להראות את הערכתכם על העבודה הקשה והמסירות שלהם. על ידי בחירת מתנות מתחשבות, מעשיות ורלוונטיות, תוכלו לשמור על מוטיבציה, מעורבות וסיפוק של העובדים שלכם בתפקידיהם. זכרו לקחת בחשבון את התקציב שלכם, את מדיניות החברה ואת האינטרסים וההעדפות של העובדים שלכם.

נגישות