ספק אינטרנט למשרד: כך בוחרים את הספק המתאים ללא טעויות

המשרד הוא לב הפעילות של כל עסק. אינספור פעילויות מתרחשות בו, מסוגים רבים ומגוונים, בכל יום עבודה. כיום, רשת האינטרנט מעורבת בלא מעט מפעילויות אלה. במקום פקסים שולחים אימיילים, במקום הודעת SMS שולחים הודעה בתוכנת מסרים מידיים (דוגמת ווטסאפ). יש צורך בגלישה לאתרים שונים, בביצוע גיבויים לענן, בבדיקת אתר העסק ועוד. אי אפשר כיום לנהל משרד מודרני, בלי חיבור האינטרנט. בכדי שכל זאת יעבוד היטב, אתם זקוקים לספק אינטרנט איכותי. כך תבחרו בספק כזה:

רענון לגבי מה שזמין

מהן מהירויות החיבור הנפוצות כיום? מהירויות הורדה? מהירויות העלאה? שימו לב גם  להבדל שבין "ספקי תשתית" ו"ספקי אינטרנט". אתם תזדקקו לשני סוגי השירותים. בתור ספקית אינטרנט itc למשל מציעה את שני סוגי השירותים ביחד. קחו בחשבון שלחיבור האינטרנט צריכה להיות גם תמיכה טכנית. כמו כן, התמיכה וגם שרות הלקוחות בכלל, אמורים לעמוד ברמה שמצופה משרות לעסקים.

להבין מה אתם צריכים

לאחר שרעננתם את הזיכרון והידע לגבי מה שזמין, הגיע הזמן לחשוב ולתכנן מה דרוש לכם. הגדירו דרישות מינימום מהחיבור, שלא תרצו להסתפק בפחות מהן. כמו כן, חיוני ביותר להבין באילו מצבים הדרישות בפעילות המשרד תהיינה גבוהות יותר מכך. עד כמה קריטי עבורכם אישית, התפקוד היעיל בכל אחד מהמצבים האלה?

ספק אינטרנט למשרד: כך בוחרים את הספק המתאים ללא טעויות

לחפש על הספקים

כעת יש לגבש רשימת ספקים. כמובן, תוך כדי גיבוש הרשימה, תורידו ממנה באופן טבעי, את מי שלא נראה איכותי או שלא מציע תכונות שאתם מחפשים. למשל, Itc ספק אינטרנט פופולארי אשר בוודאי תשלבו ברשימה זו. חפשו על הספקים כל מידע מסייע, בהיבטים החשובים לכם. זה יכול להיות מוניטין הספק, הוותק שלו בתחום האינטרנט, התמחויות נוספות ככל שיש לו, רמת השרות ורמת התמיכה הטכנית. כמו כן, כדאי לשים לב, האם ועד כמה הספק מנוסה בעבודה עם עסקים, בשונה מאספקת אינטרנט ללקוחות פרטיים.

להשוות חבילות ומחירים

בשלב זה, תרצו לרכז את מה שהספקים השונים מציעים, באופן נוח להשוואה. שימו לב בין השאר, גם למה שהם מציעים מעבר לחיבור לאינטרנט. ITC למשל, מציעה את שרות האבטחה אנטי ספאם iGuard. בעזרתו, תוכלו להימנע מנזקים עקב גלישה לאתרים ותכנים מסוכנים. השירות מבצע ניתוח איומים מתוחכם, באמצעות מנגנוני אינטליגנציה מלאכותית. הוא מוצע ללא התקנת תוכנה מקומית וניתן לניסוי למשך 30 יום בחינם. הוא מאפשר להגדיר אופני סינון שונים לתכנים ולאתרים, על פי החלטתכם.

החברה מציעה גם שירות IPVPN, אשר יוצר עבורכם רשת פרטית וירטואלית – Virtual Private Network. באמצעותה, התקשורת שלכם ופרטיותכם יזכו להגנה מתקדמת במיוחד. עבור מה זה דרוש? תקשורת שמבוצעת במשרדים רבים דרך האינטרנט, כוללת אימיילים, ועידות וידאו, רישות חברתי ועוד. ניתן לצותת לה בדרכים שונות, לצרכי ריגול תעשייתי, סחיטה ועוד. IPVPN מסייע למנוע זאת.

לבחור באופן חכם ולנסות

בסופו של דבר, תסננו את רשימת הספקים ותבחרו, בספק שהוא גם איכותי וגם מתאים ביותר לדרישותיכם. כחלק מהניסיון הראשוני איתו, ייתכן שתרצו להעריך את רמת הספק באופן מספרי. ראשית, תוכלו למדוד את ביצועי חיבור האינטרנט, בכדי להבטיח שאתם מקבלים את מה שאתם אמורים לקבל. בתור ספק  itc למשל מציעה שירותים עם ביצועים יציבים, אשר תוכלו למדוד בצורה ברורה. מעבר לכך, ניתן להעריך באופן פחות מספרי, נקודות כמו רמת השירות והתמיכה.

לסיכום

כשם שאתם בוחרים בתשומת לב כיסאות למשרד, מחשבים, תאורה ועוד, כדאי לבחור היטב גם את ספק האינטרנט שלכם.

נגישות