עובדים מהבית? אלו אביזרי עישון שאתם צריכים בפינת העישון הביתית שלכם

זה לא סוד שאנשים רבים בעידן הנוכחי עובדים במקצועות הדיגיטל מהבית. עבודה מהבית יכולה להיות רצופת אתגרים, כמו שמירה על סביבה עבודה שקטה ונטולת הסחות דעת ושמירה על סדר יום פרודוקטיבי. עבור העובדים המעשנים, מומלץ להצטייד בכמה אביזרי עישון שישדרגו את פינת העישון הביתית. באילו אביזרים מדובר? פירטנו אותם ממש כאן במאמר שלפניכם.

וופורייזר קראפטי פלוס

אחת הטכניקות לצריכת קנאביס היא באמצעות אידוי במקום עישון. אביזר שמשמש לאידוי קנאביס הוא הוופורייזר, אביזר מומלץ למי שצורך קנאביס ומעדיף לעשות זאת בטכניקה של אידוי. באמצעות הוופורייזר, ניתן לצרוך את החומר מבלי לשרוף אותו ומבלי לשאוף עשן. צרכני קנאביס רבים מעדיפים את שיטת האידוי על פני העישון משום שלדבריהם מדובר בשיטה שאינה מותירה ריחות רעים ומספקת שאיפה נעימה ו"חלקה" יותר. כמו כן, המכשיר מאפשר לצרכן למצות את מירב החומרים הפעילים של הצמח. קיים בשוק מגוון רחב של מכשירי וופורייזר, כאשר אחד הבולטים והמשוכללים שבהם הוא וופורייזר קראפטי פלוס – מכשיר קומפקטי, דיסקרטי וידידותי למשתמש המציע איכות אידוי יוצאת דופן.

גריינדר

סביר להניח שכמעט ולא קיים מעשן שאינו מכיר את השימוש בגריינדר, וזאת משום שמדובר במכשיר פופולרי ביותר המשמש לגריסה ולקיצוץ של החומר בצורה נוחה ומהירה למדי. השימוש בגריינדר יכול לאפשר לכם לגרוס ולקצוץ את הצמח ביעלות בכל מקום בו אתם נמצאים, מבלי לגרום לבזבוז או ללכלוך. נהוג לחלק את הגריינדרים לשני סוגים עיקריים, כאשר הראשון הוא גריינדר ידני (המאפשר גריסה של החומר על ידי כמה פעולות סיבוביות) והשני הוא גריינדר חשמלי (גריינדר המבוסס על סוללות ומאפשר לגרוס ולמלא את הקונוס שלכם בלחיצת כפתור אחת בלבד). כמו כן, הגריינדרים קיימים בצורות ובגדלים שונים ותוכלו לבחור אותם על פי העדפותיכם וטעמכם האישי.

מכונות גלגול

בין אם אין לכם סבלנות לפעולת הגלגול, שלעתים מצריכה דיוק ומיומנות מוטורית עדינה ביותר, ובין אם אתם פשוט לא טובים בזה, יש פתרון שעשוי להקל עליכם את החיים. מדובר, כמובן, במכונה לגלגול סיגריות וג'וינטים. מדובר בפתרון נוח למדי, שמאפשר גלגול סיגריה דחוסה, ישרה ומדויקת על ידי מספר פעולות פשוטות שכל אחד יכול לבצע. מכונות כאלה קיימות במגוון סוגים ועיצובים ותוכלו למצוא אותן באתר Good Stuff.

 

 

תחליפי טבק לגלגול

אין עוררין על כך שניקוטין הוא חומר לא בריא, בלשון המעטה. עם זאת, צרכני קנאביס רבים מתקשים לעשן את הצמח בצורה "נקייה", כלומר, ללא טבק. לכן, באתר Good Stuff תוכלו למצוא היצע מגוון ביותר של תחליפי טבק המאפשרים אלטרנטיבה לצריכת קנאביס ולעישון ללא ניקוטין (הגורם גם להתמכרות) וללא כימיקלים רעילים. לרוב, תחליפי הטבק עשויים מתערובות עלים אורגניות שעוברות תהליך של ייבוש וקיצוץ.

קייסים לטבק

רוצים למנוע מהטבק שלכם להתייבש? אחסנו אותו כמו שצריך בנרתיק ייעודי לטבק. נרתיקי טבק, המוכרים גם בתור "קייסים" לטבק, הם נרתיקים שנראים כמו ארנקים והם משתמשים לאחסון ולשמירה על טריותו של הטבק. ישנו מבחר מגוון ביותר של נרתיקי טבק, כך שבין אם אתם מחפשים עיצוב סולידי, צנוע ופשוט ובין אם אתם מעדיפים נרתיק מעוצב וצבעוני, אין ספק שתצליחו למצוא את מבוקשכם.

סיכום

לסיכום, אם אתם עובדים מהבית ומחפשים דרך לשדרג את פינת העישון הביתית שלכם (ואת חווית העישון שלכם באופן כללי), תוכלו להיעזר ברשימה לעיל ולרכוש את האביזרים שאתם רוצים וצריכים. כמו כן, אנחנו מזמינים אתכם להתרשם מהיצע אביזרי העישון המגוון שנמצא באתר Good Stuff וליהנות ממגוון רחב של מוצרים מדליקים.

נגישות