רכישת רכב מנהלים: איך בוחרים את הרכב המתאים?

אם אתם עומדים לפני רכישת רכב מנהלים ומתלבטים מהי הדרך הנכונה לעשות זאת – המאמר הזה יהיה בדיוק בשבילכם. רכבי מנהלים מציעים נוחות נסיעה, שכלולים רבים וכמובן מנועים חזקים הנותנים ביצועים מעולים. רכבים אלו עמוסים בטכנולוגיות שונות והם מהווים את חוד החנית של תעשיית הרכב. מחירם לא זול כמובן ולכן, רבים מהרוכשים מעדיפים רכישה של רכב מנהלים משומש. זהו צעד אשר יש בו הגיון כלכלי רב. רכבי מנהלים מאבדים חלק גדול ממחירם בשנים הראשונות. רכישה של רכב מנהלים משומש במצב טוב תתן לכם רכב שהוא כמעט טוב כמו הרכבים אשר תמצאו היום בסוכנויות הרכב, אלא שתשלמו רק חלק מהמחיר. בשביל להשיג את היתרונות הללו, חשוב לרכוש רכב מנהלים משומש באופן נכון. בואו נבין כיצד עושים זאת.

רכישת רכב משומש מחברה

בשנים האחרונות, נפוצה תופעת ציי הרכב המנוהלים על ידי חברות. יותר אנשים מחזיקים רכב דרך חברה אשר מספקת שירותים שונים של תחזוקה בעוד הם מחליפים את הרכב כל כמה שנים. החברות הללו מוכרות את הרכבים מידי פעם וזו ההזדמנות שלכם לרכוש רכב מעולה במחיר מציאה. כמובן שחשוב לבצע את התהליך מול חברה אמינה. חברה כזאת תהיה בעלת אמצעים לדאוג לרכבים שלה לטיפולים בזמן ולבדיקות תקופתיות. חברה אמינה תוכל להתחייב לבדיקה בעת מכירת רכב המנהלים המשומש. דבר נוסף וחשוב מאד היא האחריות אשר אותה חברה תוכל להציע לכם. רק חברה אשר בוטחת בתחזוקה שבוצעה ברכב יכולה להציע את שני הדברים הללו. לאחר הרכישה, חשוב שיינתן לכם שירות ברמה הכי גבוהה שיש.

רכישה מחברה תהיה הרבה יותר בטוחה מאשר רכישה של רכב מאדם פרטי. למוכר פרטי אין שום מחויבות בפני הרגולציות השונות. רכישה מאדם כזה יכולה להיות הימור אשדר לעיתים מסתיים ברכב עם הרבה תקלות ומפח נפש גדול.

רכישת רכב מנהלים: איך בוחרים את הרכב המתאים?

קריטריונים לבחירת רכב מנהלים

חשוב לפעול לפי קריטריונים ברורים בעת בחירת רכב המנהלים הבא שלכם. ראשית, עליכם להחליט לגבי השימוש של אותו רכב. אם אתם מתכוונים לגמוע הרבה מאד קילומטרים בכל חודש, שימו דגש על רכבים שהם מאד נוחים וחסכוניים יחסית. על הרכב שלכם לכלול מערכת קרוז קונטרול חכמה השומרת על מרחק מהרכב שלפניה. בקילומטראז' גבוה, שווה לפעמים לקחת רכב דיזל או רכב היברידי העובד על מנוע בעירה פנימית אשר מצוות למנוע חשמלי וסט סוללות.

שיקול נוסף ברכב מנהלים יהיה התחזוקה והאמינות שלו. מדובר ברכבים אשר יכולים להיות מסובכים לטיפול ולהצריך חלקי חילוף יקרים. רכב משומש בן שנים ספורות, יגיע מהר מאד לגיל 5 ויותר. ערכו בדיקה אינטרנטית ואתרו את הרכבים אשר עליהם מדווחות בעיות ספציפיות למשל בעיות גיר כרוניות או בעיות אחרות. השירות ורשת המוסכים בהם תעשו טיפול משחקים גם הם תפקיד משמעותי. רצוי לערוך ביקור במוסך היבואן או מוסך מורשה אחר בכדי לראות אם תוכלו לקבל שירות טוב במחירים הוגנים.

חשוב לשים לב גם לאבזור של הרכב. במקרים רבים, קיימות חבילות אבזור שונות עם היצע שונה לחלוטין. החליטו מהם הדברים המהותיים לכם והתעקשו שהם יופיעו ברכב שלכם, למשל מושבים מחוממים או מערכת שמע איכותית מרובת רמקולים.

לבסוף, רכב מנהלים צריך להציע לכם ערך מוסף. חשוב שתבחרו רכב שאתם גם אוהבים בזכות העיצוב, הסטיילינג ואפילו התדמית שהוא יוצר לכם. רכישה של רכב מנהלים היא השקעה גדולה מאד וההנאה שמקבלים ממנו היא חלק מהעניין. אלו לא רכבים אשר נרכשים רק בשביל להגיע מנקודה לנקודה במחיר הזול ביותר. ברכבים כאלו, חשובה גם הדרך.

נגישות