סליקת אשראי: כל מה שעסקים אונליין צריכים

כיום בעידן שבו אנשים רוכשים אונליין, בעידן שבו אנשים שולחים קבלות מקוונות ומבצעים שלל פעולות באופן דיגיטלי, רק מתבקש שגם התשלום יתאפשר באותה רמה גבוהה של נוחות ומהירות, כך שראוי להכיר שסליקת אשראי מציעה מענה הכרחי. אז מה העסק שלך צריך, מהי המשמעות מבחינת עסק קטן או גדול, מהי המשמעות את יש מנויים שמחזיקים בהוראת קבע ואף מהי המשמעות אם מחזיקים בחנות אינטרנטית? ובכן בעידן הדיגיטלי שבו אנו חיים ברור לכל שעל מנת למשוך ולשמר לקוחות, הכרחי להסתייע בכמה שיותר כלים מקוונים ממוקדי צורך, ופה סליקת אשראי מהווה חלק חשוב בסיפור.

ללא נציג שירות וללא עלויות משלימות

באופן כללי סליקה מאפשרת להעביר תשלומים באמצעות המחאה, כרטיס אשראי, או מזומן. עם זאת, פה יש להכניס למשוואה תרחיש משתמש. אנשים כבר כמעט ולא משתמשים במזומן, פשוט כי הרבה יותר נוח להעביר כרטיס, או ללחוץ על כפתור ולדעת שהמשימה התבצעה. באופן כללי בית העסק צריך לחשוב כיצד הוא מצליח להקל את תרחיש סגירת העסקה, כך שבנקודה זו אתם מוזמנים להכיר את כל האופציות שמאפשר השירות מבית iCount. מבקשים הצצה? מדובר במערכת פשוטה לתפעול שאינה מצריכה שירות של נציג שירות ובמקביל אין שום עלויות משלימות. המסוף מאפשר בלחיצת כפתור לייצר קבלה ובמקביל לחייב את כרטיס האשראי.

כששני הצדדים יוצאים מרוצים

כפי שהדוגמה האחרונה מלמדת, כיום לא רק חושבים על תרחיש המשתמש מבחינת לקוח הקצה, אלא גם מבחינת הלקוח המידי – בית העסק שמבקש להיעזר בשירותי סליקת אשראי. עם השנים השתרשה ההבנה שאם בית העסק מצליח לתפעל בצורה מיטבית את כל הנושא של הקבלה, חשבונית מס קבלה וחיוב, הוא לא רק חוסך זמן וחש מאורגן, אלא גם נמנע מלפספס שלבים חשובים, ואף זוכה בתיעוד מסודר שמקל עד מאוד את שלב הגשת הדו"חות.

מגוון פתרונות סליקה חכמים

עוד ונציין שכאשר מדובר בסליקת אשראי, ניתן להפוך את הנייד למסוף סליקה מאובטח, ואף אפשרי לחייב את הלקוח באמצעות הצמדת האשראי לנייד, ללא כל שימוש בקוד. מה עוד? אפשרי לשלוח דרישת תשלום מהנייד, לחבר את אתר הבית לשירותי סליקת אונליין וכדומה. מכאן שכיום שירותי סליקת אשראי משחקים בשני הכיוונים – מקלים את חוויית המשתמש עבור בית העסק ובמקביל עבור הלקוח. עובדה זו מובילה אותנו אל פודקאסט מיוחד שעוסק בנושא העסקי. הפודקאסט "יזמות או למות" יוכל להעשיר את הידע שלכם בצורה מרעננת ומהירה, פשוט כי כל מטרתו לסייע ליזמים רבים לצעוד לעבר היעד הרצוי. פה ראוי לציין שהפודקאסט מעניק במה חשובה לצד הפיננסי של היזמות הטכנולוגית, משמע שווה להישאר במעקב וללמוד מניסיונם החשוב של האורחים.

סליקת אשראי: כל מה שעסקים אונליין צריכים

הידע קיים נותר רק לנצל אותו

אז מה היה לנו כאן? היכרות ראשונית עם פתרונות סליקת אשראי מתקדמים, ואף היכרות עם פוסט רלוונטי בתחום. פה נחדד שאם רוצים להתעניין עוד קצת בנושא העסקים בפרט ובנושא היזמות באופן כולל, מוזמנים להאזין לפודקאסט השבועי עם יוסי דהן. בכל פעם יחכו לכם טיפים אישיים של משקיעים מוצלחים מענף ההייטק, כך שיש סבירות די גבוהה שתצאו לא רק עם השראה לצאת ולפעול, אלא גם עם כמה טיפים חשובים שיימנעו מכם טעויות של מתחילים. לסיכום נציין שכיום המענה הדיגיטלי פורץ גבולות בקצב מסחרר, כך שחשוב להישאר מעודכנים – חשוב לבחון איזה פתרון סליקה הכי נכון נקודתית עבורכם, כמובן בהתאם למשתנים הדינמיים של האופי העסקי. הן הנוכחי והן העתידי – זה שמייחלים לו. בהצלחה!

נגישות