כיצד שינובר גרופ מסייעת לעסקי מכירות להתייעל?

לפעמים כל מה שאנחנו צריכים כדי למכור את המוצר שלנו הוא מוקד חזק ומקצועי, שיבצע שיחות חוזרות ונשנות לקהלי הידע הרלוונטיים. וזה בדיוק מה שחברת שינבור גרופ הוותיקה עושה, היא מקימה מוקדים טלפוניים רווחים, אשר מוכרים מוצרים בקצב מסחרר. אז אם גם אתם שוקלים פתיחת מוקד למכירת המוצרים שלכם, כדאי שתכירו את חברת שינבור גרופ! החברה שתסייע לכם למכור את המוצרים שלכם במסגרת מוקד טלפוני איכותי. אז איך היא תעשה זאת? לפניכם כל המידע.

שינבור גרופ תקים עבורכם מוקד מכירות איכותי ומדויק

זקוקים לאנשי מכירות שיעבדו סביב השעון כדי למכור את המוצר שלכם ולהביא אותו לתודעה? קיבלתם. שינובר גרופ עוסקת כבר שנים בהקמת מוקדים טלפוניים, במסגרתם נציגי המכירות עומלים על מכירת המוצרים, ולא משחררים עד שהם מגיעים למעמד המכירה. שינבור גרופ מקימה את המוקד בעצמה, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לקבוע את הלוקשיין המתאים עבורכם, והיא כבר תדאג להקים את המוקד בצורה המקצועית ביותר, כמו שהיא יודעת.

גיוס והכשרה של נציגי מכירות

שינבור גרופ תגייס עבורכם נציגי מכירות, אך כמובן שזה לא מסתכם בגיוס – היא גם תכשיר אותם להיות תותחי מכירות בדיוק כמו שאתם צריכים לעסק שלכם. כמו כן, חשוב לציין שבמציאות הנוכחית קשה מאוד למעסיקים לגייס עובדים בכלל ואנשי מכירות בפרט, אך קבוצת שינובר גרופ מצליחה לגייס עובדים בקלות בעזרת הניסיון והכלים הייחודים שלה. כך שאתם ממש לא תצטרכו להתעסק בכל תהליך הגיוס של העובדים, שינבור פשוט תעשה זאת עבורכם!

 

 

מכשור טכנולוגי מהמעלה הראשונה

שינבור גרופ לא רק תקים עבורכם מוקד ותגייס עובדים מעולים, היא גם תספק לכם את המכשור החדשני והמתקדם ביותר בשוק – מכשור המתבסס על אוטומציה, כך שלא תצטרכו לעשות הרבה בעצמכם – תנו לתוכנות המתקדמות של שינובר גרופ לעשות את העבודה בשבילכם. החברה מספקת מגוון כלים מתקדמים, למשל: כרטיסי PRI ו-PCM, תוכנות "עקוב אחרי" מתקדמות, מערכות חיוג אוטומטיות ועוד. בנוסף, נציג שינובר יתקין עבורכם את כל המערכות הללו, וגם תקבלו הדרכה מדויקת כיצד להתנהל איתם בצורה הטובה ביותר.

הדרכה וליווי

זה לא פשוט להיות בעלים של מוקד טלפוני, חשוב שתלמדו את העולם הזה ותביאו אתכם ידע רב. לכן, שינבור מספקת הדרכות חסרות תקדים וליווי צמוד לאורך כל הדרך לבעלי המוקד, על בסיס הניסיון העשיר של נציגי החברה. כך שאתם לגמרי לא לבד בסירה הזו! זה לא ששינובר גרופ מקימה עבורכם את המוקד ונוטשת אתכם, ההיפך הוא הנכון – היא ממשיכה ללוות אתכם כל הזמן, תוכלו להתייעץ עמה לגבי ייעול העסק מבחינה רווחית, כיצד להתרחב ועוד ועוד.

תפעול העסק

כחלק מהליווי הבלתי מתפשר של שינובר גרופ, היא כמובן מציעה גם לתפעל עבורכם את המוקד. כלומר – אם מכשיר או תוכנה מתקלקלים היא תתקן אותם עבורכם במהרה, בנוסף היא דואגת לתחזוק השוטף של המוקד, כולל הניקיון שלו. אמרנו לכם שאתם לא צריכים לעשות הרבה כששינובר גרופ בסביבה – כל מה שנותר לכם לעשות זה להתעסק בקידום העסק שלכם, ובקידום המכירות כמובן, תנו לשינובר גרופ להיות אחראים על מאחורי הקלעים.

לסיכום

שינובר גרופ פוטרת אתכם מכל הכאב ראש של הקמת המוקד, גיוס סזיפי והכשרה של עובדים, רכישת ציוד טכנולוגי, תפעול המוקד ועוד. שינובר גרופ תספק עבורכם את כל הדברים הללו ועוד, היא למעשה תלווה אתכם כל הזמן, בכל נושא שתצטרכו – אתם ממש לא לבד בניהול המוקד, יש לכם אבא ואמא עסקיים עם ניסיון מרשים ביותר, שילוו אתכם לאורך כל הדרך ויסייעו לכם להזניק את העסק מבחינת מכירות ורווחיות. וכעת, מה שנותר לכם לעשות זה לדאוג שכמה שיותר מוצרים שלכם ימכרו, וכמובן לנהל את העובדים שלכם בצורה מקצועית ומעוררת השראה – באופן הזה זה בטוח שהם ימכרו יותר מוצרים שלכם. כאמור, שינובר גרופ מעניקים ליווי והדרכה עסקית, כך שהם בהחלט יוכלו לסייע לכם גם בניהול המוקד!

נגישות