משווקים

הכל על שיווק באינטרנט וברשתות חברתיות

השמיים הם הגבול: הכירו את ריגו מרקטינג – החברה הכי מבוקשת בתחום ה-SEO!

תחום ה SEO נמצא במגמת תאוצה, ועדות לכך ניתן למצוא בביקוש הרב מצד בעלי עסקים אשר מבינים כי העולם הדיגיטלי וקידום האתרים מהווה את הדרך הטובה ביותר לטובת הגדלת הכנסות כמו גם יצירת נוכחות ברשת. קיימות חברות רבות העוסקות בתחום, אולם חברה שמצליחה להגביר את נפח הפעילות כמו גם לבלוט מעל השאר היא ללא ספק חברת חברת ריגו מרקטינג אותה הקים עידן בן אור המשמש כמנכ"ל החברה ונחשב לאחד מאנשי המפתח של קהילת ה SEO בישראל. החברה נחשבת לאחת מהחברות המובילות בענף והצליחה בשנים האחרונות להגדיל את מצבת הלקוחות בארץ כמו גם בעולם, בעקבות ביצועים מעולים שהובילו את הלקוחות לראש תוצאות החיפוש לצד אלמנטים נוספים כמו ניהול מוניטין ברשת. לאחרונה עלה האתר החדש של החברה אשר מציג את העובדים והחזון, ועל כן בעבורכם מדובר בהזדמנות מצוינת להכיר חברה משפחתית שהצליחה להגשים את החזון שלה ולספק לכל לקוח מענה מדויק התואם את הצרכים הנדרשים בעולם משתנה ודינאמי כמו עולם ה SEO.

צוות מקצועי ובעל ניסיון רב שיזניק את העסק שלך כמה שלבים קדימה

כפי שכל בעל עסק יודע, הצלחה של עסק מבוססת קודם כל על ההון האנושי. הצוות המקצועי של Rego marketing מונה כ 13 אנשי צוות שכל אחד מהם מומחה בתחומו ובעל ניסיון עשיר. כצוות שפועל ימים כלילות לטובת הלקוח, ניתן בהחלט לומר כי המומחיות לצד החתירה המתמדת לשיפור תהליכים היא זו שהפכה את החברה למבוקשת בתחומה כמו גם כזו שזוכה למחמאות רבות מצד הלקוחות. עולם ה SEO נמצא במגמת פיתוח באופן מתמיד ועל כן הצוות המקצועי של החברה עובר באופן תדיר הכשרות מקצועיות כמו גם לוקח חלק בכנסים בתחום, כל זאת מתוך מטרה ליצור בעבור כל לקוח את המעטפת הטובה והמקצועית ביותר בענף. נוסף לכך, משקיעה החברה בימי חברה כמו גם מספקת לכל עובד את היכולת להתקדם ולהתפתח, מתוך הבנה כי פיתוח אישי ומקצועי מהווה את הבסיס להתפתחות אישית אבל גם מקצועית. בהתאם לכך פועלת החברה לטובת הרחבת הצוות כמו גם משקיעה בימי גיבוש וכן מעניקה מתנות לעובדים, מתוך הבנה כי מדובר בצוות מסור שנותן את כל הלב והנשמה  לטובת הצלחת הפעילות העסקית הענפה.

השמיים הם הגבול: הכירו את ריגו מרקטינג - החברה הכי מבוקשת בתחום ה-SEO!

ליווי אישי לכל אורך הדרך

החזון של החברה הוא לספק לכל לקוח את היכולת להגדיל את היקף המכירות לצד יצירת חשיפה משמעותית לעסק. על כן, הצוות המקצועי כמו גם מחלקת התוכן הפועלת איינהוס שמוציאה מעל ל 500 תכנים בכל חודש, כחלק מפעילות ענפה המתבצעת בהתאמה אישית לכל לקוח. מאחר והחברה חרטה על דגלה את להוביל כל לקוח לראש תוצאות החיפוש מתוך נקודת הנחה כי השמיים הם הגבול וכל לקוח קטן, בינוני או גדול יכול לקבל את המעטפת שתזניק אותו כמה שלבים קדימה, כפי שיעידו בעלי עסקים מהארץ כמו גם מהעולם אשר מדווחים על שביעות רצון יוצאת מהכלל כתוצאה טיפול המסור והמקצועי אותו הם מקבלים החל מהפגישה הראשונית ועד לתוכנית עבודה אסטרטגית, שיווקית ומדוקדקת המסופקת לכל לקוח בהתאמה אישית לכל תחומי ה SEO: חקר מילים ומתחרים, ניהול מוניטין, מיקומי ביטויים לטובת הגדלת התנועה וההמרה מהאתר וכן ניהול נכסים דיגיטליים לצד כתיבת תוכן איכותי ומקורי שיוביל את האתר שלכם לתוצאות הראשונות של מנוע החיפוש.

לסיכום, אם אתם מחפשים חברה שתדע להעניק לכם מעטפת מלאה המתבצעת באמצעות ידע, ניסיון, צוות מקצועי וחשיבה מחוץ לקופסא, זה הזמן להיכנס לאתר החדש של חברת Rego marketing לטובת קבלת פרטים נוספים עם החברה הכי מבוקשת בתחום ה SEO.

נגישות