מרכז העניינים: הלוקיישן המושלם לחלל עבודה משותף

מחפשים את הלוקיישן המושלם לחללי עבודה משותפים? אתם נמצאים במקום הנכון. הכירו את 4 הערים שבהן יש לוקיישנים מעולים לחללי עבודה משותפים.

נתניה – יעד חם ומתפתח

אין ספק שמכל הלוקיישנים שנציג במאמר זה, נתניה עשתה את הקפיצה הכי משמעותית בשנים האחרונות והפכה ליעד סופר מבוקש למקומות עבודה בכלל, ולחללי עבודה משותפים בפרט. אחד האזורים הנחשקים ביותר בנתניה הוא קניון ומגדל עיר ימים מתחם בעיצוב מודרני ומרשים. במתחם הזה יש מעל 100 משרדים וחללי עבודה משותפים בנתניה במיקום מנצח וחניה חינם. זו בדיוק הסיבה שבגינה חללי עבודה בנתניה הם אופציה מצוינת עבורכם אם אתם רוצים לעבוד בלוקיישן מנצח.

העיר נתניה התרחבה וצמחה והפכה ליעד מרכזי לתושבי השרון והסביבה הנוהרים אליה מדי יום. בכלל, בעיר נתניה התחוללה מהפכה של ממש בכל הקשור לתעסוקה וחברות רבות ומוכרות בחרו דווקא בנתניה כמוקד לפעילות העסקית שלהן. זו בדיוק הסיבה שחברה גדולה כמו Dogether בחרה להקים שם את חללי העבודה המשותפים שלה, כמו גם בראשון לצון כפי שתראו מיד.

ראשון לציון – די להגיע רחוק לא צריך לנסוע רחוק

ראשון לציון כבר מזמן הפכה ללוקיישן מבוקש מאד עבור חברות שמבקשות להפעיל את מוקד הפעילות שלהן בעיר. נתחיל מזה שתנופת הבנייה בראשון היא פשוט מטורפת, מה שכמובן הגביר את הצורך בלייצר מקומות עבודה חדשים. בנוסף, תרבות העבודה בחללי עבודה משותפים בעיר תפסה תאוצה גם היא בשנים האחרונות.

חלל העבודה המשותף עזריאלי ראשונים של Dogether למשל, הוא חלל עבודה שממוקם בלוקיישן מעולה בדיוק מעל תחנת הרכבת, על ציר הרוחב 431, בין ראשון לציון ונס ציונה, בין כביש 4 וכביש 6. קניון עזריאלי ראשונים הוא קניון שיספק לכם, העובדים בסביבה, 360° של חוויות, עם מבחר גדול של חנויות, בתי קפה, מסעדות וחדר כושר.

 

 

רחובות – לעבוד בפארק

אם יצא לכם אי פעם להיות בפארק המדע של רחובות, אתם ודאי מבינים שמדובר בלוקיישן מעולה שהרבה חברות מבקשות לנהל את הפעילות שלהן שם. ראשית, בסמוך לפארק המדע של רחובות יש את תחנת הרכבת וזה כמובן יתרון משמעותי, עובדים שיכולים להגיע למקום העבודה שלהם מבלי לעמוד בפקקים.

בנוסף, פארק המדע של רחובות הוא לוקיישן מעולה לחללי עבודה משותפים שבהם יכולים לעבוד פשוט כולם. לדוגמא, אם אתם פרילנסרים ולא משנה באיזה תחום, בין אם אתם מייצרים הכנסה ממסחר בשוק ההון או אם אתם גרפיקאים או כותבי תוכן, ונמאס לכם מהבדידות המקצועית שלכם וכמובן שאם אתם מחפשים לוקיישן מעולה לעבודה בסמוך לתחנת הרכבת, פרק המדע של רחובות יכול להיות אחלה אופציה עבורכם.

תל אביב – הלוקיישן המושלם

זה אמנם דיי מובן מאליו לציין זאת, אך אין ספק שתל אביב היא לוקיישן מושלם עבורכם, בין אם אתם מחפשים חללי עבודה משותפים או מתחמי משרדים רגילים. התחבורה הציבורית בתל אביב היא מצוינת והגישה לכל מתחמי המשרדים היא מאד קלה. בתל אביב יש שלוש תחנות רכבת בפריסה מעולה, כך שלא משנה מהיכן אתם מגיעים, אנחנו מניחים שמבחינת הגישה אתם תהיו מסודרים.

בתל אביב יש פשוט הכל והאמת היא שכולם רוצים לעבוד בה. מעבר לזה שמדובר בעיר ללא הפסקה שהכל קורה בה, אנחנו לא יכולים שלא להתייחס למסעדות, לבתי הקפה ולקניונים הגדולים באזור. כל אלה הופכים את תל אביב ללוקיישן מעולה לא רק לעבודה, אלא גם לבילוי לאחר שעות העבודה וכמובן גם למגורים בעיר.

לסיכום

אם אתם מחפשים את הערים עם הלוקיישן המושלם ביותר לחללי עבודה משותפים, אנחנו בהחלט ממליצים לכם לבדוק את 4 הערים שהצגנו במאמר זה.

נגישות